Голова РДА і міський голова поїхали в столицю на Раду регіонального розвитку

0
20

Керівники Запорізької області та обласного центру відправились в Київ на зустріч з президентом України Петром Порошенком та прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом.6A6B04F7-6E72-49FC-9F4D-437276A707E9_mw1024_s_n

Вчора в Києві відбулось п’яте засідання Ради регіонального розвитку під керівництвом президента України Петра Порошенка. На даний захід відправились представники влади Запоріжжя та Запорізької області, а саме голова ОДА Костянтин Бриль, голова обласної ради Григорій Самардак, мери міст і голови районних державних адміністрацій. Тож на зустрічі побували і пологівські очільники – голова РДА Артур Крупський та міський голова Юрій Коноваленко. Детальніше про поїздку дізнаємося з перших вуст, коли вони повернуться.

Наразі відомо, що в порядку денному розглядали питання економічної політики розвитку та децентралізації. Голова Запорізької облдержадміністрації Бриль на своїй сторінці в Facebook повідомив про головну пропозицію президента Порошенка – скорочення терміну торгів для того, щоб гроші потрапляли на території не у серпні-вересні, коли роботам в дорожній сфері стають на заваді погодні умови, а значно раніше. Для того щоб в Україні були нормальні автошляхи – будівельні компанії мають вийти на роботи вже на початку весни. Таким же було звернення і запорізького губернатора до влади.

Відео: ФАКТИ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут