«Герої нашого часу – бійці добровольчих батальйонів»

0
48

Вони, як один, без жодних вагань, без примусових повісток піднялися на захист України. На цих патріотах тримаються не тільки усі добровольчі батальйони, вони суттєво доповнюють регулярні війська України.

Ці люди пішли захищати нашу Батьківщину – це справжні хоробрі серця.

14 березня в Україні відзначається як День українського добровольця.  На даний час, на наших очах, твориться історія – історія справжніх героїв. Ці роки війни колись опишуть в підручниках історії.

Справжнім героям присвячений захід, який пройшов в Пологівський СРШ І-ІІІ ступенів № 2. Учні 6-А класу, разом з класним керівником Т.Я.Перебейнос, вже не вперше, в теплому родинному колі,  за чаюванням, приймають наших захисників. Ці мужні люди: підполковник 36 окремої бригадної артилерійської групи О.Г.Міняйло, військовослужбовці Збройних Сил України,  учасники добровольчого батальйону Андрій Мухін та Дмитро Суровий.

Вони цікаво і щиро розповідали учням про свої тяжкі воєнні шляхи, відповідали на запитання дітей.

На заході були присутні начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА П.В.Капітонов, директор школи Б.М.Волощук, заступник директора з навчально-виховної роботи О.В.Моісеєва, заступник голови Пологівської райдержадміністрації І.Г.Півень, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, координатор центру допомоги АТО А.О.Устименко.

Л.Фіногеєва, педагог-організатор Пологівської СРШ І-ІІІ ст. №2.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут