Діти в небезпеці? У Пологах родини перевірили

1
4

22bd902588121f597a692ba441818d2523 березня  представники служби у справах дітей райдержзадміністрації, РЦ СССДМ, районного відділу поліції у рамках спільних дій щодо профілактики порушень прав дитини проведено районну акцію «Дитина в небезпеці».

Учасники профілактичного рейду перевірили родини на  територіях Пологівської міськради, Басанської, Семенівської й Тарасівської сільрад. Обстежили умови проживання та виховання 36-ти дітей у 16-ти сім’ях, які опинилися у складних життєвих обставинах. За результатами рейду правопорушень не виявили, із батьками дітей провели профілактичні бесіди щодо забезпечення належного виконання батьківських обов’язків.

1 коментар

  1. У наших служб всегда все хорошо и “нічого такого не виявлено”,потому что им просто не нужны проблемы.Как все обстоит на самом деле, знают только те люди, которым не плевать на судьбу таких вот детей. Я лично могу назвать 8-10 семей, которым нужна реальная помощь, более того обращались уже к этой службе не раз, но у них как всегда “нічого такого не виявлено”! Смысла в этих рейдах НЕТ!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут