Або пенсія, або зарплата: українців змусять обирати? А що думають з цього приводу пологівці?

2
46

В Україні знову взялися реформувати пенсійну систему. Поки що її обговорюють і всіх нюансів не розголошують. Проте деяка інформація про можливі майбутні зміни для пенсіонерів вже з’явилася.budushhie_pensionery_2

Зокрема, на думку політиків, пенсійна реформа в Україні повинна передбачати норму, згідно з якою громадяни, які вийшли на пенсію, не зможуть працювати. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева. Коментуючи питання про зміни для працюючих пенсіонерів, він наголосив на необхідності звернутися до міжнародної практики.

А що думають з цього приводу пологівці?

Інна Гармаш:

IMG_0688– Про чергове підвищення пенсійного віку взагалі думати не можна. Якщо подивитися на статистичні дані і тривалість життя українців, то багато хто просто не доживає до пенсії й зараз. То про яку пенсію у 63 роки можна говорити? А щодо вибору між зарплатою і пенсією, то розмір пенсії такий маленький, що люди змушені працювати. Інакше не виживеш. Інше питання: молодь не хоче йти працювати, особливо на «мінімалку». Наприклад, у бригаді «благоустрою» молоді немає, тут переважно працюють люди, яким за 40 років. Думаю, ставити пенсіонерів перед вибором – не справедливо. Люди виживають, їм нікуди діватися.

Анастасія Курган:

Dd4126– Якщо поглянути на це з боку пенсіонерів, то, звичайно, це не справедливо. Їм хочеться працювати і зарплату, і пенсію отримувати. А з іншого боку на бюджет це навантаження велике. Крім того, молоді не вистачає робочих місць, а це нові знання, вміння. І пенсіонерів шкода, адже вони десятки років пропрацювали, мають багато досвіду. Проте через брак робочих місць і мізерну зарплатню молодь все частіше виїжджає за кордон, їдучи на заробітки. Країна втрачає молоді кадри, розум, який би міг знадобитися і тут.

Світлана Стрельникова:

IMG_0703  Стрельникова– Пенсії в мене немає, до неї ще довго. Нині розмір пенсії не достатній, щоб можна було нормально жити. Як тільки за сам газ треба стільки заплатити? На життя нічого не залишиться. Скоріш за все, коли вийду на пенсію, доведеться все одно підробляти. Пенсіонери змушені будуть шукати підробіток і працювати без офіційного оформлення. Працюючі пенсіонери підуть «в тінь».

Наталія Козицька:

IMG_0706– З одного боку добре, а з іншого, як подумаєш, – хто зна… Молодь зараз вдома сидить, а пенсіонери працюють. А в передпенсійному віці залишитися без роботи – то спробуй її знайти, адже таких і брати не дуже хочуть. А як заробити ту саму пенсію, як відпрацювати стаж? Як дожити до пенсії? А хіба її вистачить з такою «комуналкою», цінами на продукти, ліки? Все одно люди шукатимуть, де заробити копійчину.

Олена Размологова:

IMG_0708  РАЗМОЛОГОВА ЕЛЕНА– Звичайно, працювати і отримувати пенсію і зарплату – це дуже добре. Я й сама два роки після виходу на пенсію працювала. Відчуваєш себе людиною. Дохід більший. А з іншого боку й молоді потрібні робочі місця. Що від нас може залежати? Хочемо ми, не хочемо – як скажуть, так і буде. Я б хотіла підвищення пенсій, за останні 3 роки нам ні копійки не додали. Була б достойна пенсія, усі б йшли на неї, працювати нікому не хочеться, кожен мріє про відпочинок. Але на маленькій пенсії сидіти – це неможливо.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Цілком підтримую. Можливо, хоча б цей крок якось вирішить проблему зайнятості молоді та зменшить черги на біржі. Єдине, про що треба подбати державі – аби наші пенсіонери після такого закону не відчували себе жебраками, а мали гідну для нормального життя пенсію.

    • А мені здається, що тих проблем, про які ви говорите, такі “нововведення” не знімуть. Бо влада тільки робить вигляд що їх вирішує. Як можна в країні, де різниця між найбагатшими та найбіднішими найразючіша у світі, в черговий раз вирішувати проблеми нужденних за їх же рахунок? Головна проблема України – правлячі клани, по суті ОПГ, які й так вже все що можливо украли в народу. Для них держава, як вони вважають, особисте підприємство з особистими кріпаками, для заробляння. І все. Все інше, в тому числі такі балачки з виявленням турботи за населення, не більше як технології заробляння грошей. Тим цинічніше що все обставляється правильною з першого погляду термінологією та висновками, які в кінцевому рахунку означають – все для вас, але без нас. В нас це замовчують, а в світі говорять – Україна має всі ознаки величезної “мафії”. Крапка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут