Учора вшанували пологівчанок (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
26

Урочистості та святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня пройшли у понеділок, 6 березня, в КБК «Гірник».IMG_2930

У глядацькій залі, як кажуть, ніде було яблуку впасти. З перших же хвилин свята його ведучі Ольга Заєць та Дмитро Данілець, Аріна Закарлюка та Павло Храмцов, Марія Діденко та Ілля Драбчук занурили глядачів у море поезії, ліричного настрою, щирих побажань. Підхопили атмосферу свята учні першого класу хореографічного відділення ДШМ, які подарували присутнім яскравий танець «Соняшники».

Як завжди, зі словами щирих привітань та найкращими побажаннями звернулись до жінок керівники району і міста – голова райдержадміністрації А.Є.Крупський, заступник голови районної ради І.О.Шевченко, міський голова Ю.А.Коноваленко. Кращим представницям жіночої статі за сумлінну багаторічну працю, ініціативність, творче ставлення до професійних обов’язків, активну участь у громадському житті вони вручили грамоти районної та міської рад, райдержадміністрації і, звичайно ж, квіти.

Детальніше читайте у свіжому випуску “Пологівських вістей”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут