З ювілеєм!

0
2

Хороших людей на світі немало. Кожен з яких заслуговує багато теплих і хороших слів. Сьогодні такі слова хочеться сказати про прекрасну жінку вчителя – Пащенко Любов Олександрівну. При зустрічі з нею завжди відчуваєш доброту, і легкість у спілкуванні. Ось уже 35 років Любов Олександрівна працює вчителем початкових класів. Щоранку усміхнена вона іде до школи стежиною та слухає, як шумить життя. А всі діти і їх батьки вітаються з нею і вона так тепло всміхається їм. Невтомна трудівниця, вчитель з великої букви, має вищу категорію, неодноразово нагороджена грамотами, подяками, преміями.

htmlimage

Розум, серце, душу впродовж всіх років вона віддає своїм вихованням, для яких стала другою мамою.

І, як мати, проводжаючи у дорогу дітей віддає з рушником частину свого серця, щоб зігрівало воно на життєвих дорогах, так і вона передає їм свої знання. Її діти завжди дисципліновані, виховані. У неї будь – який урок – відкритий, виховна година – на висоті. Доброта, товариськість, широта поглядів і знань, творчість і ініціатива – все це поєднано у цій людині. Мабуть, велике воно, вчительське серце, коли на стільки вистачає його.

Та не тільки пор дітей турбується Любов Олександрівна. Ось уже протягом 25 років, колеги обирають її головою профспілкового комітету. Активна, мудра та справедливо вона вирішує всі питання і проблеми. Завдяки їй педагогічний колектив школи дружній, згуртований. Любов Олександрівна володіє своєрідним талантом – талантом вчителя, талантом берегині, талантом матері і бабусі.

24 лютого Любов Олександрівна відмічає свій славний ювілей. Колектив Новокарлівської ЗОШ І-ІІІ ст. щиросердно вітає її і бажає міцного здоров’я, довгих років життя, творчих здобутків, натхнення, творчості і енергії.

Хай роки ідуть, а душа не старіє,

Здобутки ростуть, а чоло не сивіє

Хай серце не знає печалі й розлуки

Хай радість приносять вам діти і внуки.

Бажаєм прожити у силі й здоров’ї

Ще многії літа щасливої долі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут