Якою побачили Авдіївку пологівські волонтери і що найбільше зараз необхідно військовим (ФОТО)

0
0

Учора, 2 лютого, представники ГО “Волонтерський рух Пологівщини” побували в Авдіївці. Побачене їх вразило. Здавалося б, за майже три роки війни вони бачили багато чого там, у зоні АТО. Проте цього разу розуміли, що їдуть в саме пекло. На під’їздах до міста вони чули, як Авдіївку обстрілюють. На полях  безліч воронок від розірваних снарядів.image (8)

-У самому місті будинки теж обстріляні. Світла немає. Нас хотіли пригостити кавою, але перепрошували через те, що немає як закип’ятити воду. Батареї ледь теплі. Страшно…, – поділився враженнями Вадим Сопільняк.

Волонтер також розповів, що бачили штаб допомоги місцевим мешканцям. Туди прибувають авто з різних областей України з гуманітарною допомогою, і авдіївці приходять, щоб зігрітися, поїсти.

Волонтери розвантажили допомогу, яку привезли, поспілкувалися з військовими та місцевими мешканцями і вирушили додому. Від’їхавши від Авдіївки, знову почули звуки обстрілів.

Вадим Сопільняк дякує українцям з італійського міста Форлі за те, що допомогають, а також землякам: Олені Борисовій, Вікторії Марюсі, родинам Бондаренків, Остапенків, Копилів, Сороків, Немировських, а також колективам редакції газети “Голос Гуляйпілля” та Гуляйпільської районної ради і всім-всім, хто допомагає допомагати! Разом українці – велика сила!

Як розповів волонтер, військовим зараз дуже необхідні медикаменти, в першу чергу, кровоспинні, знеболюючі, протишокові, антибактеріальні препарати.

Ось такий список необхідних медикаментів склали самі військові:

  • димексид;
  • кетанов (таблетки або ампули);
  • фурацилін (таблетки або розчин);
  • корвалмент;
  • адреналін (в ампулах).

Координати волонтерів: для посилок: м. Пологи, Нова пошта № 1. тел. – 095 134 16 64. Карта «ПриватБанку» – 5168742352685170 –  Сопільняк Вадим Дмитрович.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут