Впали-віджалися: пологівці підтримали естафету #22pushupChallenge (ФОТО)

1
1

Здається, весь світ і Україна зараз живуть у ритмі віджимань, адже естафета #22pushupChallenge, яку передають у соціальних мережах, шириться зі швидкістю одного «лайку».

IMG_8950

Цей флешмоб запустили у 2016 році в США. Він присвячений проблемі самогубств серед солдатів, які повернулися з війни. Суть флешмобу в тому, щоб 22 дні віджиматися від підлоги по 22 рази і передавати естафету далі. Мета акції – підтримка військовослужбовців з посттравматичним синдромом, профілактика самогубств серед військовослужбовців та загартування тіла. До флешмобу вже приєдналися чимало відомих діячів по всьому світу.

Українці цей виклик також підтримали, адже в нашій країні багато ветеранів різних збройних конфліктів і військовослужбовців, які нині боронять країну на сході, в зоні АТО. Наші хлопці, чоловіки віджимаються по одному або роблять це колективно і навіть встановлюють рекорди. Все це заради підтримки ветеранів Збройних сил України і військовослужбовців, які зараз служать.

Пологівці теж у грі! Тренер спортивного клубу PRIDE Володимир Донець вже кілька днів віджимається і передає естафету далі, про що щодня звітує у Фейсбуці.

А сьогодні, 2 лютого, до спортивно-патріотичного флешмобу приєдналися учні пологівських шкіл на чолі з начальником відділу освіти, молоді і спорту РДА Павлом Капітоновим. Також у масовому віджиманні від підлоги взяв участь вчитель фізкультури Пологівської ЗОШ №4 Федір Сердюк. Чоловіки разом з молоддю синхронно віджалися 22 рази. Окрім підтримки військових, цей флешмоб сприяє й патріотичному вихованню молоді. До речі, пологівські освітяни передають естафету з віджимань гуляйпільським освітянам. #22pushupChallenge триває!

Наталія Осипенко.

Фото Миколи Дрюченка.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут