Воскресенці привезли додому бронзову сову

0
1

У п’ятницю, 17 лютого, в смт. Веселе відбувся перший відкритий чемпіонат інтелектуальної  гри «Фортуна» серед дорослих команд. Про це повідомляє Воскресенська сільська рада.ada74fb43db14d93dd93b0d4c934f984

Учасниками першої гри сезону стали команди Берестівської ОТГ (Бердянський район), Воскресенської ОТГ (Пологівський район) та Веселівської ОТГ. Нашу громаду представляла одна збірна команда педагогів  громади та працівників сільської ради.

Головним організатором змагань став відділ освіти, молоді та спорту Веселівської селищної ради. Відповідно до правил у грі брали участь 5 команд,  які змагалися між собою по черзі. Кожна окрема гра складалася  з чотирьох блоків: усний, музичний, фото і відео тури. На кожне запитання учасники команд  швидко давали коротку відповідь. За результатами  гри  та кількості набраних балів визначилися переможці.

Цього дня було проведено 6 ігор, під час яких усі 5 команд змагалися одна з одною. У результаті  бронзова сова (ІІІ місце) приїхала разом з учасниками  команди до Воскресенської ОТГ  Пологівського району.

 Вітаємо переможців!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут