У яслах-садку «Казка» пройшли «Свіччині вечірки» (фоторепортаж)

0
0

Вони пройшли в тісному колі педагогів, батьків та дітей середніх груп ясел-садка «Казка». А присвячені вони були свічці-оберегу та захисниці домашнього вогнища. З вуст дітей звучали пісні, вірші Петра Сиченка, жартівливі віршики.IMG_8788

Дітки також дізналися, що наша земля пережила багато – це наш історичний код. Але вона завжди славилася майстрами, що вміли своїми руками робити все: улітку та восени в полі працювати, а довгими зимовими вечорами, коли минали святки, і можна було щось робити – вишивати, шити, майструвати по дереву, ліпити.

Майстри і майстрині запалювали свічку і сідали до своєї улюбленої справи. І була свічечка для них надійною помічницею. А щоб свічка веселіше і яскравіше горіла, започаткували традицію – вечорниці гуляти та свічку і вогонь величати. Отож бо й вихованці співали пісні «Моя свічка невеличка», «Між вогнів», виконували українські таночки «Повзунець», «Танок з хусточкою», «Танок із свічками», грали в народні ігри із свічкою. Це дало змогу відчути себе єдиною родиною, гілочкою великого українського дерева, а малечі – ще більше шанувати свою рідну землю, її мову та звичаї.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут