У РКЦ «Юність» пройшов благодійний концерт для пологівських солдатів (+ФОТОРЕПОРТАЖ)

1
1

За час військових дій на сході країни пологівці не раз побували з гуманітарною допомогою та благодійними концертами у захисників, які боронять наші рубежі. А в понеділок, 6 лютого, і самі побували на благодійному концерті у РЦ «Юність». Його привезли артисти з Межової Дніпропетровської області. По дорозі в Авдіївку вони завернули в Пологи, щоб передати продукти та підняти бойовий дух піснями солдатам, котрі базуються в нашому районі.

Гості порадували шикарними голосами. Виконали патріотичні, народні, жартівливі, а також пісні про кохання, які стали приємним позитивом не лише для вояків, а й усіх, хто потрапив на концерт. По закінченні солдати сфотографувалися з артистами напам’ять та залишили на прапорі свої автографи і побажання.

Вчора, 6 лютого, Пологівщину відвідали волонтери з Дніпропетровщини. Волонтери (водночас артисти) приїхали привітати військових, які базуються в районі, привезли їм продукти та організували мініконцерт в РЦ «Юність».
На концерт, окрім військових, завітали працівники установ міста, учні колегіуму № 1. Міський голова Юрій Коноваленко подякував волонтерам за їх неоціненну працю, вручивши подяку від міської ради.
Далі дніпропетровські волонтери їдуть у бік Маріуполя, Авдіївки. Саме тому пологівці скористалися можливістю та передали авдіївцям медикаменти, засоби гігієни, а самих волонтерів пригостили солодощами.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут