У музеї влаштували зустріч воїнів-інтернаціоналістів і школярів (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
1

15 лютого, у День вшанування учасників локальних війн, у Пологівському краєзнавчому музеї за давньою доброю традицією зібрали молодь і учасників бойових дій на територіях інших держав.

На музейний урок завітали учні Григорівської школи та Пологівської ЗОШ №4.

Наукові співробітники музею нагадали історичні події, які призвели до війн і збройних конфліктів в різних країнах, розповіли про наших земляків, яким довелося виконувати інтернаціональний обов’язок. Звичайно, найболючіший і наймасовіший слід залишила війна в Афганістані. Воювали пологівці і в Чехословаччині, Югославії, Єгипті, Іраку, на Кубі. Троє земляків загинули, їхні імена не зникають з пам’яті, це Ігор Глущенко, Юрій Фесенко, Леонід Пономаренко.

До побратимів звернувся голова районної спілки воїнів-афганців Михайло Малиш. Побажав миру, добра і здоров’я присутнім воїнам-інтернаціоналістам заступник пологівського міського голови Сергій Колісник.

Не стихає біль Афганістану… Біля пам’ятника воїнам-афганцям червоніють гвоздики. Це шана тим, хто не повернувся з війн. А в душах пологівців – молитви про мир і спокій на власній землі.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут