У міській раді відбулась нарада з представниками суб’єктів господарської діяльності, які надають ритуальні послуги

0
0

ritualnie-uslugi-m973903 лютого в Пологівській міській раді була проведена нарада з представниками суб’єктів господарської діяльності, які надають ритуальні послуги на території міста Пологи.
На нараді обговорено питання дотримання ними вимог чинного законодавства, та умов договору про надання ритуальних послуг, які укладені між суб’єктами господарювання та КУП «Житло-Сервіс» Пологівської міської ради.

Під час наради було розглянуте питання щодо необхідності надання суб’єктами господарювання, які здійснили поховання документів необхідних для здійснення реєстрації поховання в книзі реєстрації поховань/перепоховань та видачі особам (родичам), які зобов’язались поховати померлого свідоцтва про поховання. Дана реєстрація передбачена чинним законодавством і в подальшому буде необхідна (родичам) для встановлення намогильних споруд.
Для здійснення контролю за дотримання суб’єктами господарювання цих вимог, а також для дотримання належного санітарного стану кладовищ міста прийнято рішення про працевлаштування на міські кладовища відповідних працівників.

Другим питанням цієї зустрічі було встановлення суб’єктам господарювання вартості окремих видів ритуальних послуг, а саме:
1. Оформлення договору-замовлення на організацію та проведення поховання.
2. Оформлення свідоцтва про поховання.
3. Копання могили (викопування могили ручним або механізованим способом, опускання труни з тілом померлого в могилу, закопування могили, формування намогильного насипу та одноразове прибирання території біля могили).
4. Монтаж та демонтаж намогильної споруди при організації підпоховання в існуючу могилу.

Питання про погоджені вартості окремих видів ритуальних послуг буде розглянуте на черговому засідання виконавчого комітету Пологівської міської ради.

Джерело: http://mradapology.gov.ua/

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут