У Чубарівському ліцеї перевіряли учнів на згуртованість (ФОТО)

1
0

У Державному навчальному закладі «Чубарівський професійний аграрний ліцей» студентка факультету практичної психології Харківської інженерно-педагогічної академії Анастасія Мащонок провела тренінг на згуртованість для наших учнів.16640758_155642711611530_6663850116625860647_n

Заняття розпочалося із вправи «Символ-драма», під час якої Анастасія занурила у трансів стан, щоб вони змогли краще розібратися у собі, у поглядах на своє життя і своє оточення. Наступною вправою був «Східний ринок», де кожний учень на п’ятьох картках написав своє ім’я, а потім картки навмання розібрали інші. Кожнен мав повернути свої картки назад. Учні виявляли свою тактику і підходи: хтось застосовував своє вміння домовлятися, хтось отримував свої картки хитрістю, а хтось просто чекав, коли його картку принесуть йому інші. Ця вправа виявила вміння учнів спілкуватися і домовлятися між собою. Вправа «Аркуш за спиною» дала змогу дізнатися учням, що думають про них інші, не знаючи хто саме і що пише на його аркуші. Приємно, що на жодному аркуші не було негативних характеристик. Ще одним завданням була вправа «Перейти місток», яка виявила, хто з учнів готовий до самопожертви, а хто шукає компроміс у вирішенні проблем. І на останок вправа «Молекули» дала змогу учням порухатися, потриматися за руки, пообійматися і цим ще більше згуртувати колектив.

Після тренінгу всі учні були задоволені та з піднесеним настроєм. Дякуємо Анастасії за цікавий тренінг і сподіваємося на подальшу співпрацю.

Вікторія Павелко, викладач.

 

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут