У Балочках господар сам спалив свій будинок? (ФОТО)

0
0

Ця жахлива подія сталася вчора, 1 лютого. Виклик до пожежно-рятувальної служби надійшов о 7.50. Горіли будинок і літня кухня у с.Балочках. Ймовірно, це був підпал.20170201105003

На місце пригоди одразу вирушили рятувальники. Залучено було 2 одиниці техніки від пожежної чатини з Поліг і 1 одиниця техніки з Магедівського елеватора. Пожежники швидко локалізували і ліквідували пожежу, але до пожежної частини повернулися лише ввечері. Ніхто не знав, де знаходиться господар будинку, тому довелося розбирати завали на згарищі, адже припускали, що чоловік міг залишитися всередині. Проте його так і не знайшли.

Будинок і літня кухня згоріли вщент, залишилися тільки стіни. Як розповідають рятувальники, горіли кімнати одночасно і рівномірно, тож версія про підпал може підтвердитися. Крім того, помітно, що і дерев’яний гараж намагалися підпалити, проте він вцілів. Також припускають, що підпалити своє майно міг сам господар. Напередодні під час сварки з дружиною він, нібито, погрожував це зробити.

Без даху над головою залишилися господиня будинку і п’ятеро дітей. На щастя, ніхто не постраждав. Що могло спонукати до таких радикальних дій палія, встановить слідство. Правоохоронці встановлюють всі обставини події.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут