Спортсмени «Славії» знову повернулись з нагородами

0
5

Гримов

11 лютого в Запоріжжі, у спортивному комплексі комбінату «Запоріжсталь», під патронатом відомого мецената Олександра Богуслаєва відбувся 15 відкритий чемпіонат Запорізької області з джиу-джитсу, присвячений пам’яті воїнів-інтернаціоналістів та 28-й річниці виведення радянських військ з Афганістану.

В його організації були задіяні Запорізька обласна Федерація джиу-джитсу (ЗФДД), управління сім’ї молоді та спорту Запорізької облдержадміністрації, Запорізька обласна організація Української Спілки ветеранів Афганістану, Запорізька обласна організація ветеранів Прикордонних військ, громадська організація «Запорізький вектор».

Проходили змагання згідно з офіційно зареєстрованими правилами в Хв. молоді та спорту України, Національної Асоціації джиу-джитсу України, Міжнародної Федерації джиу-джитсу (IJJF) – “фул-контакт” (поєдинки включають в себе ударну техніку, а також техніку боротьби в стійці і лежачи) і “не-вадза” (боротьба без ударів).

У змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів з 15 команд, в тім числі і СК «Славія». Пологівці виступили у боротьбі та в змішаних поєдинках і, незважаючи на напружений темп суперництва, показали високі результати. Серед 15 команд-учасниць наша «Славія» зайняла перше командне місце.

У розділі «не-вадза» переміг Родіон Вайновський, друге місце посів – Володимир Жук, третє місце – Кирило Дзюба.

У розділі «фул-контакт» лідирували Георгій Орловський, Іван Кікош, Андрій Пода, Данило Кошовий, Гліб Реученко, другі місця зайняли Родіон Вайновский, Влада Гора, Дарина Прохватило, Родіон Курилов, Матвій Абатуров, Михайло Закарлюка, Олексій Петренко,

Іван Поліно. Треті місця – Юлія Андрєєва, Єгор Хлистун, Віктор Сур, Євген Сіленко та Андрій Тищенко.

Молодці!

Сергій Грімов, тренер команди.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут