Микола Михайлович ДРЮЧЕНКО

фотокореспондент, член Національної спілки журналістів України.
8 Лютого 2017 Район 508  0 

Сьогодні у Пологах день депутата (ФОТО)


У приміщенні Пологівської районної ради депутат Запорізької обласної ради Андрій Чеберко та помічник депутата Запорізької обласної ради Тетяна Яковенко, що закріплені за територією Пологівського району, провели особистий прийом громадян. Участь у особистому прийомі громадян взяв голова районної ради Олександр Покутній.
   Зі своїми турботами на прийом звернулося 33 жителя Пологівського району. Найбільша кількість звернень стосувалася надання матеріальної адресної допомоги на лікування та  розв’язання соціально-побутових проблем.
   Окремі питання висловлені на прийомі були вирішені відразу, а усі інші, по можливості, після додаткового вивчення. Відповідні документи для оформлення грошової допомоги будуть опрацьовані та направлені для здійснення виплат.
    Цього ж дня депутати Пологівської районної ради проводили особисті прийоми громадян на закріплених територіях в приміщеннях міської та сільських рад, КБК «Гірник». Депутати, поспілкувавшись з кожною людиною, не залишили поза увагою проблемні питання.

За інформацією районної ради.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.