Сміття – місцеве, а чеки львівські завезли пізніше, щоб “підставити” львів’ян? (нові думки)

2
1

Скандал з львівським сміттям набирає обертів. Здається, цю тему вже протерли до дірок. Проте, з’являються нові погляди на цю проблему. IMG_2577

Зокрема, у ЗМІ з’явилася реакція директора департаменту житлово-комунального господарства Львівської міської ради Сергія Бабака, який стверджує, що вперше почув про інцидент зі сторінок інтернет-ЗМІ, але в той же час немає ніяких підстав навішувати ярлик “львське сміття”. Повідомляє “Перший Запорізький“.

— Ми маємо дуже загальну інформацію, що це сміття зі Львова. Я не розумію, на підставі чого з’явилась така інформація. Якщо лише на підставі інтернет-лайків та статей – то це дивно. Якщо я був у відрядженні у Луцьку, а в Одесі викинув цей чек, то хіба можно вважати, що це сміття приїхало з Луцьку. По-друге, чи є конкретні факти, що сміття доставляли машини зі Львова? Я не хочу коментувати загальну інформацію та істерію, яка зараз роздувається в ЗМІ щодо Львова. В райадміністрації міста Львова є договори з приватними перевізниками на вивезення сміття, куди саме вони возять та на які полігони – це їхня комерційна таємниця. Тобто вони забрали, у міськраді розрахувались. Тобто питання, щодо полігонів з розміщенням сміття – це вже не компетенція Львівської міської ради, — розповів Сергій Бабак.IMG_2587

На депутатській комісії із життєзабезпечення в Запорізькій міській раді депутати теж обговорили це питання. Депутат від партії Садового “Самопоміч” Олег Германюк зазначив, що ситуація зі сміттям у Пологах підлаштована, щоб “підставити” львів’ян.

“В нас є інформація, що близько 40 кілограмів паперу і чеків було привезено туди пізніше і висипано. На відеореєстраторах не було зафіксовано ніяких фур. Сміття наше – це вже встановлено”, – заявив Германюк.

В той же час цю інформацію в прес-службі Нацполіції Запорізької області  не підтвердили. Голова прес-служби Катерина Людвик запевнила, що є факти, які підверджують, що сміття саме зі Львова.

Ми ж бачили на власні очі ті чеки, заяви до Львівської поліції, шкільні зошити, бланки поштових відправлень. І сумнівів про походження цього сміття у пологівців не виникає. Але навіщо його підкинули нам, кому це потрібно – треба з’ясувати. Невже самим львів’янам не хочеться розібратися з цією ситуацією? Невже їх влаштовують отакі “каравани” й “мандри” їхнього непотребу? Треба знайти тих, хто це зробив. Вони повинні відповісти за свої дії перед законом. Інакше це триватиме безкінечно.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Сміття скрізь, і наше все! Самі ж насмітили,і не як прибирали, а як вибирали. І в першу чергу у вищу владу. Виставимо його звідти на смітник історії – то й все інше сміття поступово прибереться, аж до самого свого найріднішого – пологівського! 😉

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут