“Розумне місто” працює. На що скаржаться пологівці?

0
1

У минулому році Пологи приєдналися до інформаційної системи “Розумне місто”. “Активна громадськість + чесна влада. Тільки так”,  – написано на головній сторінці ресурсу, саме на цьому принципі базується діяльність “Розумного міста”. І пологівці стають активнішими, адже можуть повідомляти про проблеми ЖКГ, відстежувати, як виконуються роботи. 2017-02-16_10-35-33

Наприклад, завдяки повідомленням, які надходять від жителів міста,  працівники “Житло-Сервісу” усунули 6 дефектів ЖКГ. На що скаржилися люди? Повідомляли про порив водогону, про відсутність датчиків освітлення на вуличних ліхтарях, відсутність дверей з горища на дах у багатоповерховому будинку, непосипані тротуари на Мурман, незариту яму після ремонту водогону і т.д. Про хід виконання робіт і результати повідомляється тут же, і люди залишають свої коментарі. Зручно, швидко і прозоро.2017-02-16_10-23-45

Нині в роботі одна заявка – освітлення вулиці Ягідної.

Заплановані до виконання – вісім. Пологівці поскаржилися на ями на деяких вулицях міста, відсутність тротуарів, відсутність зливного водовідведення, відсутність системи водовідведення з даху будинку по вул.Шкільній.

Одна з останніх заявок про те, що ще з минулого року на подвір’ї будинку по вул.Калиновій лежить листя. Заявник  назвав своє повідомлення “Замість пролісків “зійшли” купи листя” і виклав фото.

Також на цьому ресурсі можна побачити інформацію про електронні закупівлі, платежі державних організацій, а незабаром можна буде стежити і за чергою на житло, реєстром ліків і бюджетом. Спостерігати за роботою влади, витрачанням бюджетних коштів, впливати на розвиток міста, його благоустрій – все це можливо. І результати є. І пологівці стають соціально активнішими.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут