Прокурор Куценко виграв суд у екс-заступника голови Верховної Ради України Калєтніка

0
0

Фото-КуценкоВладислав Куценко здобув перемогу у суді над колишнім першим заступником голови Верховної Ради України Ігорем Калєтніком, який за квотою комуністичної партії України перебував в керівництві парламенту, зокрема, під час прийняття так званих «диктаторських законів Януковича 16 січня», які суттєво звужували права та свободи громадян на мирні зібрання, та викликали обурення в суспільстві.

Громадські активісти систематично порушували питання про можливу причетність родини комуніста до заволодіння значними площами економічно-привабливих земель.

Згодом, зусиллями Генеральної прокуратурою України, державі було повернуто ряд земельних ділянок, які перебували у володінні колишніх високопосадовців та їхніх родин, у тому числі у звітах прокуратури фігурувало прізвище Калєтніка.

У зв’язку з цим, останній намагався через суд визнати недостовірною та такою, що порушує його честь і гідність, інформацію, оголошену 9 лютого 2016 року Владиславом Куценком в ефірі телеканалу «112-Україна» під час телепередачі «День. Made in Ukraine», щодо земель, які прокуратура повернула державі із незаконного володіння високопосадовців часів Януковича, де, зокрема, пролунало прізвище Калєтніка.

Крім того, Ігор Калєтнік просив суд стягнути з прокурора Владислава Куценка на його користь 100 000 грн. у якості моральної шкоди.

Між тим, суди стали на сторону прокуратури, не погодившись з доводами Калєтніка, та визнали, що закон на боці прокурора Куценка.

Наприкінці січня 2017 Апеляційний суд міста Києва відхилив апеляційну скаргу подану адвокатом Ігоря Калєтніка та залишив без змін рішення Печерського районного суду м. Києва  (справа 757/7879/16-ц).

О.Петров.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут