Представники міської ради взяли участь у семінарі з питань публічних закупівель

0
0

17 лютого у Києві проходив семінар «Державні закупівлі в Україні – 2017». У роботі семінару брали участь представники Пологівської міської ради, провідні консультанти України з питань публічних закупівель, експерт з питань закупівель (один з розробників законодавства по державним і публічним закупівлям) Максименко Зінаїда Володимирівна, спеціалісти по роботі з електронними майданчиками та представники потенційних учасників торгів.1410790592_1362044763_1355140994_1977_thumb
В процесі роботи обговорювались законодавчі та технічні аспекти впровадження в Україні нової електронної системи публічних закупівель PROZORRO. Варто відмітити, що у сфері електронних закупівель Україна є передовиком серед країн Європи, які досі проводять «паперові» торги.
Найбільш неврегульованим на сьогоднішній день залишається питання закупівель товарів(послуг) вартістю до 200 тис. грн. та робіт вартість до 1,5 млн. грн., так званих – «допорогових закупівель». Норми чинного законодавства не зобов’язують замовників проводити такі закупівлі з використання електронної системи PROZORRO. Заключати прямий договір чи проводити «допорогові» торги – ВИБІР замовника.
Експерт Максименко З.В. зазначила, що Міністерство економічного розвитку і торгівлі України готує ряд проектів про внесення змін до чинних законодавчих актів України, що дозволять врегулювати спірні питання проведення публічних закупівель.
Додатково нагадуємо адреси електронних ресурсів для відстеження публічних закупівель за бюджетні кошти:
prozorro.gov.ua
bi.prozorro.org
dozorro.org
e-data.gov.ua

Джерело: http://mradapology.gov.ua/

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут