Пологівці бажають об’єднуватися в громаду

1
3

Робочою групою на чолі з міським головою Юрієм Анатолійовичем Коноваленком в період з 23 січня 2017 року до 15 лютого 2017 року проведено громадське обговорення ініціативи міського голови щодо добровільного об’єднання територіальної громади міста Пологи з суміжними територіальними громадами у Пологівську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у місті Пологи.

IenHGkC3

Абсолютна більшість пологівців, які брали участь у обговоренні питання добровільного об’єднання громад, підтримала ініціативу міського голови щодо проведення на Пологівщині територіальної реформи, адже об’єднання громад – це шлях до сильної, успішної країни, до впевненого майбутнього для себе та своїх нащадків.

Підтримали ініціативу міського голови і депутати міської ради, надавши згоду на добровільне об’єднання громади міста з суміжними сільськими громадами.

Коноваленко Ю.А. звернувся до Семенівської, Інженерненської, Вербівської, Пологівської, Новоселівської, Костянтинівської, Тарасівської, Басаньської, Федорівської, Григорівської сільських рад з пропозицією про добровільне об’єднання територіальних громад.

Згідно із Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» сільський голова суміжної громади видає розпорядження про вивчення пропозиції та проведення в себе громадського обговорення протягом 30 днів і на наступній сесії приймається рішення про надання згоди на добровільне об’єднання та делегування представників до робочої групи.

Після отримання згоди від суміжних громад на сесії міської ради, яка відбудеться у березні 2017 року, буде прийнято остаточне рішення про добровільне об’єднання громад.

Джерело: сайт Пологівської міської ради.

 

1 коментар

  1. А желают ли??? “АБСОЛЮТНА БИЛЬШИСТЬ”. По Станиславскому-НЕ ВЕРЮ!!! Ну НЕ ВЕРЮ!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут