Пологівці засудили акт насильства в Авдіївці та будуть допомагати постраждалим

1
0

На підступах до Авдіївки Донецької області уже кілька днів точаться запеклі бої між українськими військами і проросійськими найманцями. Ситуація різко загострилася після застосування бойовиками «Градів», у місті оголосили надзвичайний стан, а місцеві жителі сидять без води, тепла й електрики. В України є все необхідне для того, щоб  поновити подачу енергоресурсів, але для цього потрібен час.26be9906d0a8bc096a07a0462e31b912

У зв’язку з цим, сьогодні голова Пологівської райдержадміністрації А.Є.Крупський зібрав актив району на термінову нараду. Керівники політичних партій, громадських організацій, активісти і волонтери зібралися, щоб вирішити, чим мешканці Поліг можуть допомогти жителям Авдіївки.

– Ми готові простягти руку допомоги та у разі евакуації прийняти людей для тимчасового проживання. З 2014 року у Пологівському районі зареєстровано тимчасово переміщених осіб близько 9 тисяч, півтори тисячі родин залишись у Пологах на постійне місце проживання. Сьогодні докладаються всі зусилля, щоб на мирних територіях агресор не проводив ніяких провокації, – зауважив голова РДА.

Артур Євгенович висловив подяку за консолідацію пологівців, які не залишаються осторонь від цього бойового конфлікту та проблем земляків. Зараз авдіївці, які опинилися під шквальними обстрілами, потребують палива, генераторів, продуктів, питної води, медикаментів, дитячих підгузків, свічок і теплого одягу.

Голова Пологівської районної  ради О.П.Покутній запропонував створити робочу групу із числа активістів, визначитися з проблематикою, яка на сьогоднішній день є в Авдіївці і надати реальну допомогу постраждалим людям.

За результатами наради таку групу створили, її головою призначено депутата Пологівської міської ради В.М.Шашко. Допомога у вигляді теплих речей та продуктів харчування прийматиметься в територіальному центрі по вулиці І.Чеберка (колишня Жовтнева) з 8.00 до 17.00. Телефон для довідок 2-36-50.

Як повідомила Валентина Миколаївна, перша партія допомоги від пологівців поїде в Авдіївку вже завтра вранці.

Ірина Лісова.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут