Пологівські депутати відмовили меру Львова прийняти сміття (фото)

2
3

Ранком 23 лютого у залі засідань відбулася 20 (позачергова) сесія міської ради, на розгляд якої винесли питання про утворення несанкціонованого сміттєзвалища на території Пологівської міської ради та лист львівського міського голови Андрія Садового про тимчасове захоронення частини твердих побутових відходів.IMG_1448

Приводом для проведення позачергової сесії стало виявлення 17 лютого поблизу колишнього комплексу сільгосппідприємства «Аврора» несанкціонованого звалища твердих побутових відходів, після огляду якого стало відомо, що завезені вони зі Львова.

Як повідомив міський голова Ю.А.Коноваленко, одразу ж було створено комісію у складі представників мерії, поліції, прокуратури, екологічної служби, підрахований розмір збитків, завданих землі. Найближчим часом, як тільки дозволить погода, сміття приберуть. Зроблять це швидко і безплатно завдяки місцевим підприємствам – ЗАТ «Гірничодобувна компанія «Мінерал», ТОВ «Пологівський шляхбуд» та ЗАТ «Пологівський Агробуд».

Про хід пошуків перевізників, які доставили в Пологи сміття, прозвітував Р.М.Севериненко, заступник начальника районного відділу поліції. Він упевнений, якби не байдужість окремих пологівців, їх знайшли б по гарячих слідах. Щоб подібних інцидентів не траплялося, депутат Є.В.Дояр подав пропозицію встановити на в’їзді, виїзді та перехрестях відеокамери.

Як і очікувалося, обранці відмовили львівському міському голові та Львівській міській раді у тимчасовому захороненні частини твердих побутових відходів на території Поліг. А також прийняли рішення звернутися до Міністерства екології та природних ресурсів України, Державної екологічної інспекції у Запорізькій області, Національної поліції України з метою покарання і запобігання подібних злочинних дій винними особами.

Лідія Слабишева.

Фото Миколи Дрюченка.

2 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут