Обережно! Дитяча гра закінчується суїцидом

0
3

d-MFtN3Nb2xMПоліція Запоріжжя звертається до батьків із проханням слідкувати за поведінкою своїх дітей у зв’язку із поширенням серед підлітків небезпечної забави.

Останнім часом у соціальних мережах серед підлітків поширюється небезпечна розвага «хочувигру», кінцевим результатом якої є суїцид. У «забаві» здійснюється «обробка» нестійкої дитячої психіки у переломному віці від 10 до 17 років обіцянками «зрозумілого» та «кращого світу» попереду.

За умовами «гри» треба пройти декілька етапів по спричиненню собіушкоджень на тілі та розмовами вночі по «Скайпу». Після цього «куратори» збирають особисту інформацію про дитину та починають контролювати її поведінку, надсилаючи через соціальні мережі повідомлення з вказівками завдання собі шкоди. У результаті це може призвести до невідворотних наслідків.

Тож у зв’язку з цим працівники відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Запорізькій області звертаються до батьків із проханням слідкувати за поведінкою своїх дітей. Спілкуйтеся з ними частіше, звертайте увагу на соціальні мережі, які відвідують ваші нащадки. Важливо слідкувати за режимом дня дитини, звертати увагу на її тіло (чи немає на ньому порізів або інших ушкоджень), знати коло друзів та захоплень дитини.

Зрозуміти, що дитина потрапила до такої групи, можливо по записам у соціальній мережі «ВКонтакте», в яких будуть обігруватися наступні вирази «Тихий дом», «Морекитов», «F58», «F57», «d28», «хочувигру». Також спостерігається захоплення віршами та музикою депресивного характеру.

Відділ комунікації

поліції Запорізької області.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут