«На тебе чекають вдома»

0
0

Це програма Служби безпеки України, яка передбачає повернення на підконтрольну Україні територію громадян нашої держави, які добровільно відмовились від участі в терористичних організаціях ДНР/ЛНР. Програма діє в рамках законодавства України.

160

Служба безпеки України розпочала програму повернення на підконтрольну територію України громадян, які:

– добровільно відмовилися в участі в т.зв. «ДНР/ЛНР». Програма розповсюджується на осіб, які готові добровільно відмовитися від участі у терористичній діяльності та співпрацювати з правоохоронними органами України.

– не брали участі у вбивствах, катуваннях, зґвалтуваннях та інших тяжких злочинах;

– мають щире бажання виправити власні помилки чесною працею на благо України.

Підстави для звільнення від кримінальної відповідальності для учасників терористичних формувань т.зв. «ДНР/ЛНР» передбачені в межах чинного законодавства України.

 

РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОГРАМИ СБУ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ВІДКРИТО ДЛЯ ГРОМАДСЬКОСТІ.

Умовами програми СБ України вже скористалися понад 60 колишніх учасників незаконних збройних формувань. Стосовно 29 з них судами прийняті рішення про їх звільнення від кримінальної відповідальності. Усі вони нині знаходяться у своїх родинах. Рішення судів оприлюднені на сайті (www.reyestr.court.gov.ua,). Досудове розслідування або судові розгляди щодо інших осіб тривають.

Процедура реалізації програми СБ України «На тебе чекають вдома»:

  • звернення учасника НЗФ (або його родичів) до СБ України із заявою про бажання добровільно вийти з його складу та скористатися програмою;
  • здійснення попередньої перевірки заявника з використанням наявних можливостей СБ України;
  • організація безпечного переміщення заявника через лінію розмежування;
  • доставлення особи до правоохоронного органу України для подання відповідної заяви про свою участь у НЗФ та добровільний вихід з нього.

Процедура реалізації програми СБ України «На тебе чекають вдома» здійснюєтья правоохоронним органом досудового розслідування кримінального провадження з передачею матеріалів до суду. Судовий розгляд справи за результатами якого суд постановляє одне з можливих рішень, а саме, звільнити особу від кримінальної відповідальності чи призначити їй покарання від подальшого відбування, чи звільнити з урахуванням особи винного та інших обставин справи призначити покарання більш м’яке, ніж передбачено законом.

 

Телефон доверия:

073-042-06-02

050-831-26-22

Электронная почта для сообщений:

doroga.mira.sbu@gmail.com

Facebook:

www.facebook.com/dorogamira

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут