На Пологівщині +4 комп’ютерні класи (Фоторепортаж)

0
1

Напередодні Нового року Пологівщина отримала 54 комп’ютери для освітніх закладів району. Нагадаємо, з-поміж інших районів області наш район отримав найбільшу кількість комп’ютерної техніки, придбаної за кошти державного бюджету згідно з угодою між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки.IMG_9612

А вчора, 9 лютого, у гімназії «Основа» відбулося урочисте відкриття нового комп’ютерного класу. Там встановлені 15 сучасних новеньких комп’ютерів з ліцензійним програмним забезпеченням. Комп’ютерна техніка в освітніх закладах району вже давно не оновлювалася, тож це поповнення дуже доречне і необхідне.

Голова Пологівської райдержадміністрації Артур Крупський побажав учням високих досягнень у навчанні і щоб нові комп’ютери допомагали в цьому.

Голова районної ради Олександр Покутній зазначив, що одним з першочергових завдань для влади є створення комфортних умов для розвитку й навчання підростаючого покоління. Він висловив сподівання, що цього вдасться досягти завдяки співпраці з організацією GIZ німецького Уряду. Перші кроки вже зроблено. Незабаром розпочнуться ремонтні роботи у Пологівській ЗОШ №4, розглядаються й інші об’єкти. Ще одне – забезпечення шкіл району новітньою комп’ютерною технікою. «Ці завдання ми починаємо виконувати», – сказав Олександр Петрович.

Начальник відділу освіти, молоді і спорту РДА Павло Капітонов і директор гімназії «Основа» Олександр Гугля подякували керівництву держави, обласної влади, Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА, районної влади, завдяки допомозі й підтримці яких Пологівщина отримала нові комп’ютери. Також подякували за поповнення комп’ютерної техніки директори й представники тих шкіл-щасличиків, в стінах яких також з’явилися нові комп’ютерні класи, зокрема, колегіуму №1, ЗОШ №4, Пологівського НВК.

Павло Вікторович також вручив дипломи учасниці Всеукраїнського фестивалю скрайбінг-роликів «Покоління мобільного Інтернету» Катерині Севериненко та її керівнику – вчительці Юлії Матвієнко.

На останок школярі продемонстрували гостям відео «Комп’ютер у моєму житті», яке готували на новеньких комп’ютерах.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут