Ми оголошуємо новий фотоконкурс «Жінки, у щасті ви прекрасні»

0
2

До 8-го Березня “Пологівські вісті” готують жінкам приємний сюрприз – ми оголошуємо про початок нового фотоконкурсу!

IMG_817
Голова профспілки працівників освіти Пологівського району Зоя Адамівна Мовчан. Її щастя – у здоров’ї рідних та мирі на нашій землі.

Незабаром весна – час краси та жіночності. У перші березневі дні розквітає не лише природа, а й кожна жінка. З’являються нові сили, ідеї та натхнення. Почути приємні слова та відчути увагу рідних бажає кожна. До 8 Березня ми оголошуємо фотоконкурс «Жінки, у щасті ви прекрасні». Конкурс має на меті якомога яскравіше відобразити світ прекрасної половини людства, її захоплення і просто щасливі миті життя за допомогою фотографії. Тож до участі запрошуємо жінок, вік необмежений!

Умови фотоконкурсу. Для того, щоб взяти участь у конкурсі та отримати шанс виграти приз, необхідно надіслати на електронну адресу pologivski.visti@yandex.ru світлину з коротким коментарем про те, що або хто робить щасливою саме вас. Обов’язково зазначати повністю ім’я, по батькові і прізвище і номер телефону, за яким з вами можна зв’язатися.

Фото прийматимемо до 26 лютого. Голосування за найкраще фото триватиме на сайті https://polvisti.com з 27 лютого до 2 березня. Переможниці фотоконкурсу отримають від редакції газети «Пологівські вісті» та спонсорів цінні подарунки, серед яких подарункові сертифікати на відвідування салону краси, придбання жіночої білизни та романтична вечеря на двох у кафе.

Часу даремно не витрачайте – фотографії на конкурс надсилайте!

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут