«Майдан: від мітингів до танків»: у Григорівці також пам’ятають (+ФОТО)

0
1

17 лютого у Григорівській ЗОШ пройшов захід-реквієм «Майдан: від мітингів до танків», присвячений подіям 21 листопада 2013-22 лютого 2014.image (4) Тоді людей на Майдані в столиці зібрало рішення Кабінету Міністрів України про призупинення процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом. Українці не погодилися з цим. Ті кровопролитні події, а також ті, що призвели до військової агресії Росії в Криму і на Донбасі болять кожному українцю. У Григорівці також пам’ятають їх і знають своїх героїв, які боронили Україну в зоні проведення АТО.

Захід, присвячений героям Небесної сотні, воїнам АТО, підготували і провели вчителі історії С.Б.Макаренко та Л.Б.Макаренко. До Григорівської школи завітали заступник голови РДА І.Г.Півень, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту РДА А.О.Устименко, керівник районної організації Товариства Червоного Хреста України Н.Є.Плетінь, а також наші бійці з морської піхоти А.О.Раднюк, М.О.Шпаделя. Гості звернулися до присутніх зі словами вітання. І.Г.Півень у виступі наголосила на важливості роботи щодо збереження територіальної цілісності та єдності держави.

Разом з вчителями історії гостей зустрічали учасники бойових дій А.І.Павлюк і М.М.Гапоненко. Для гостей Р.Трішмак спекла за власним рецептом коровай, який захопив своєю красою всіх присутніх. А тріо наших чарівних дівчат «Лебідь» зустріло піснею «Зелене жито».

Захід розпочався державним гімном «Ще не вмерла України…» під час заходу героїв Небесної сотні і загиблих в зоні АТО воїнів вшанували хвилиною мовчання. Учні 5-11 класів підготували виступи-вітання для бійців та гостей. Звучали пісні у виконанні учениці 10 класу Д.Трішмак та учнів 4 та 5 класів під керівництвом вчителя музики О.П.Богунової. Учні старшої ланки Є.Сагань, К.Закарлюка, Р.Іванченко, О.Синицина, А.Діхтяр, В.Сокирко та інші запросили бійців до бесіди. Спілкування з ними пройшло у дружній родинній атмосфері, а по закінченню учні 5-11 класів вручили подарунки нашим захисникам.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут