Пологівські лікарі акцентують увагу депутатів райради на постійному недофінансуванні галузі охорони здоров’я

0
0

22 лютого відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молодіжної політики та спорту.  У роботі постійної комісії взяли участь більшість депутатів, що входять до її складу. Головою  комісії обрали Андрія Зелєнцова. На порядок денний засідання було винесено понад десять питань.

У ході роботи постійної комісії депутати детально обговорили всі звіти по програмам, поставили свої запитання доповідачам та висловили побажання, що при розробці нових програм у галузі охорони здоров’я необхідно закладати кошти на модернізацію матеріальної бази та розвиток місцевих закладів охорони здоров’я.
Також під час обговорення медичних програм головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Анна Дуб та заступник головного лікаря центральної районної лікарні Олександр Гапоненко акцентували увагу присутніх на проблемах, які існують протягом багатьох років, а саме – постійне недофінансування в повному обсязі заходів, передбачених діючими програми на галузь охорони здоров’я.
Заслухавши звіти щодо виконання вище зазначених програм, депутати прийняли інформацію до відома та рекомендували голові районної ради зняти з контролю програми, які закінчили термін дії у 2016 році.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут