Наталія Володимирівна ОСИПЕНКО

завідуюча відділом соціально-політичних проблем.
3 Лютого 2017 Район 142  0 

Куди можна приносити допомогу для військових і жителів Авдіївки


potribna-dopomogaЗагострення ситуації на Донбасі знову сколихнуло всю Україну. Залишатися осторонь неможливо. Біда у українців спільна, спільно й побороти її зможемо. Пологівці зголосилися допомагати жителям Авдіївки, яка нині під потужними обстрілами, і, звичайно, військовим, які знаходяться там та в інших місцях в зоні АТО. Перші гуманітарні рейси вже відбулися. Процес збору допомоги триває.

Нагадуємо, гуманітарну допомогу можна приносити до територіального центру за адресою м.Пологи, вул.І.Чеберка, 23 (колишня Жовтнева), тел. для довідок – 2-36-50.

Також можна звертатися і до ГО “Пологівська самооборона”, громадські активісти передадуть все зібране в зону АТО.

Збором і доставкою гуманітарної допомоги для військових також займаються волонтери ГО “Волонтерський рух Пологівщини”. Координати волонтерів: для посилок: м. Пологи, Нова пошта № 1. тел. – 095 134 16 64. Карта «ПриватБанку» – 5168742352685170 – Сопільняк Вадим Дмитрович.

Також допомогу приймають у салоні-перукарні “Гламур” у м.Пологах, по пров. Водопровідному.

Якщо комусь буде зручніше принести допомогу до редакції нашої газети (м.Пологи, вуд.Єдності, 38 (колишня М.Горького), то можете звертатися. Ми передамо її тим, хто доправить за призначенням.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.