Куди можна приносити допомогу для військових і жителів Авдіївки

0
2

potribna-dopomogaЗагострення ситуації на Донбасі знову сколихнуло всю Україну. Залишатися осторонь неможливо. Біда у українців спільна, спільно й побороти її зможемо. Пологівці зголосилися допомагати жителям Авдіївки, яка нині під потужними обстрілами, і, звичайно, військовим, які знаходяться там та в інших місцях в зоні АТО. Перші гуманітарні рейси вже відбулися. Процес збору допомоги триває.

Нагадуємо, гуманітарну допомогу можна приносити до територіального центру за адресою м.Пологи, вул.І.Чеберка, 23 (колишня Жовтнева), тел. для довідок – 2-36-50.

Також можна звертатися і до ГО “Пологівська самооборона”, громадські активісти передадуть все зібране в зону АТО.

Збором і доставкою гуманітарної допомоги для військових також займаються волонтери ГО “Волонтерський рух Пологівщини”. Координати волонтерів: для посилок: м. Пологи, Нова пошта № 1. тел. – 095 134 16 64. Карта «ПриватБанку» – 5168742352685170 – Сопільняк Вадим Дмитрович.

Також допомогу приймають у салоні-перукарні “Гламур” у м.Пологах, по пров. Водопровідному.

Якщо комусь буде зручніше принести допомогу до редакції нашої газети (м.Пологи, вуд.Єдності, 38 (колишня М.Горького), то можете звертатися. Ми передамо її тим, хто доправить за призначенням.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут