22 Лютого 2017 Район 660  0 

Красуні, надсилайте свої фото на конкурс «Жінки, у щасті ви прекрасні», з понеділка вже голосування


Нагадуємо, до 8-го Березня “Пологівські вісті” готують жінкам приємний сюрприз – ми оголошуємо про новий фотоконкурс! Маємо фото вже багатьох чудових представниць слабкої статі. І щораз, отримуючи фотографії, переконуємося, що гарніших жінок у світі не існує. Україночки, пологівчаночки наші – найкращі! Не прогавте можливість стати учасницею!

Гопченко Оля

Оля Гопченко: “Щастя – у красі, мирі, дружбі і коханні”.

Незабаром весна – час краси та жіночності. У перші березневі дні розквітає не лише природа, а й кожна жінка. З’являються нові сили, ідеї та натхнення. Почути приємні слова та відчути увагу рідних бажає кожна. До 8 Березня ми оголошуємо фотоконкурс «Жінки, у щасті ви прекрасні». Конкурс має на меті якомога яскравіше відобразити світ прекрасної половини людства, її захоплення і просто щасливі миті життя за допомогою фотографії. Тож до участі запрошуємо жінок, вік необмежений!

Умови фотоконкурсу. Для того, щоб взяти участь у конкурсі та отримати шанс виграти приз, необхідно надіслати на електронну адресу pologivski.visti@yandex.ru світлину з коротким коментарем про те, що або хто робить щасливою саме вас. Обов’язково зазначати повністю ім’я, по батькові і прізвище і номер телефону, за яким з вами можна зв’язатися.

Фото прийматимемо до 26 лютого. Голосування за найкраще фото триватиме на сайті //polvisti.com з 27 лютого до 2 березня. Переможниці фотоконкурсу отримають від редакції газети «Пологівські вісті» та спонсорів цінні подарунки, серед яких подарункові сертифікати на відвідування салону краси, придбання жіночої білизни та романтична вечеря на двох у кафе.

Часу даремно не витрачайте – фотографії на конкурс надсилайте!

 


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.