“Коло побратимів” збирало друзів (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
2

IMG_2434

У суботу, 11 лютого, розважальний центр “Юність” зустрічав гостей.  Пологівські родини прийшли на грандіозне свято – “День сім’ї”. Сюди були запрошені колишні учасники АТО разом зі своїми родинами, а також всі бажаючі пологівці. 

Цього дня на тат, мам і їхніх малюків чекали цікаві конкурси з призами, дитячі розваги, веселі аніматори та великий пухнастий Заєць, а також яскрава фотозона, хімічне та паперове шоу великі мильні бульбашки, шалена дискотека для малюків, лотерея з призами, виставка малюнків “Дружня родина очима пологівських дітей”.

Неповторне, яскраве та дивовижне шоу з іграми, танцями, конкурсами, малюнками влаштувала для пологівських родин громадська організація “Центр соціально-психологічної допомоги “Ресурс” в рамках проекту підтримки ветеранів АТО та членів їхніх родин “Коло побратимів”.

Як пояснюють організатори свята, кожному з нас подобається бути здоровим і щасливим. Сім’ї учасників АТО і самі ветерани в цьому сенсі мало чим відрізняються від нас. Свята можуть давати це відчуття. Іншими словами, будь-яке позитивне переживання можна використовувати як ресурс для повернення в «мирний стан», і такі сімейні свята дуже в цьому допомагають.

На таких  святах «Коло побратимів» учасники АТО можуть побути разом зі своїми родинами поза побуту і спогадів …

Текст і фото Ірини Лісової.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут