Голова Пологівської райдержадміністрації вперше звітував перед громадськістю про роботу. То які результати маємо за 2016 рік? (ФОТО)

0
1

Учора, 23 лютого, у залі засідань районної ради зібралися представники громадськості. Там голова Пологівської районної державної адміністрації Артур Крупський провів публічний звіт перед громадою.IMG_1451

Звіт відбувся у цікавій формі, із залученням мультимедійної техніки для візуалізації данних. У продемонстрованих графіках і діаграмах видно динаміку розвитку усіх галузей і сфер життєдіяльності району.

Артур Євгенович зазначив, що Пологівщина має певні здобутки, якими можна пишатися, про це свідчать дані про виконання бюджету, росту середньої зарплати в районі, доходів на душу населення, валу зерна та інші. Проте й проблем залишається багато, серед них – ремонт доріг, утилізація сміття та інші. На Пологівщині вже розроблено багато соціально важливих проектів, які потрібно втілювати в життя. Голова райдержадміністрації зазначив, що районна влада докладе максимум зусиль для залучення на територію коштів з обласного та державного бюджетів, а також іноземних інвестицій.

Зі звітом можна ознайомитись за посиланням Публічний звіт за 2016 рік

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут