ГОЛОС ІЗ МИНУЛОГО. ЯНУКОВИЧ ЗНОВУ ЗАГОВОРИВ І КАЖЕ, ЩО ПИШЕ ЛИСТИ ПУТІНУ Й ТРАМПУ (ВІДЕО ТСН)

0
0

ТСН отримала відео інтерв’ю колишнього президента України й утікача Віктора Януковича кільком телеканалам у російському Ростові-на-Дону. 33412

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

У річницю розстрілів на Майдані і своєї втечі з України він укотре виклав власну версію подій трирічної давнини. Розмірковував про долю Донбасу, росіян називав “земляками”, які вболівають за Україну. І запевняв, що дуже хоче повернутися на Батьківщину і взяти участь у її відновленні.

Крім того, екс-президент збирається надіслати листи світовим лідерам із проханням, щоб ті врегулювали ситуацію в Україні. Його адресати – влада Німеччини, Франції та Польщі, а також керівники низки європейських організацій. Окремо серед адресатів Янукович згадав Путіна і Трампа. Змісту цих листів не розкрив, але пообіцяв, що згодом вони будуть у широкому доступі.

“Прийняв рішення направити листи на адресу кільком керівникам держав-учасників підготовки угод про врегулювання політичної кризи, в яких докладно викладаю генезис конфлікту, роль західних посередників, розвиток ситуації і вношу пропозиції щодо її подолання”, – сказав Янукович.

Більше читайте тут: ТСН.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут