Наталія Володимирівна ОСИПЕНКО

завідуюча відділом соціально-політичних проблем.
17 Лютого 2017 Місто 718  0 

Чи варто хамам працювати на громадському транспорті? А їздити? (Скарга)


xamy-na-dorogax-1Доброго дня, хочу поскаржитися на водія 1 маршруту в Пологах, який працював 14 лютого. О 20.25 я, учасник бойових дій в зоні АТО, буквально на секунди до закриття дверей не встиг на автобус. Там були дві знайомі жінки, вони попросили водія відкрити двері. Він відкрив їх. Але коли я показав посвідчення учасника бойових дій, він почав грубіянити, начебто нічого не бачить, проте навіть світло в кабіні водія не ввімкнув. Виникла суперечка. Я таки доїхав до місця призначення, але після тяжкого робочого дня настрій був зіпсований. А потім дізнався, що цей водій багато кому грубіянить, люди на нього скаржаться. Треба подумати, чи варто таким хамам працювати на громадському транспорті?

Андрій Криворучко, м.Пологи.

Від редакції. За коментарем ми звернулися до автоперевізника, який обслуговує цей маршрут. Еркін Мамаджанов, з’ясувавши обставини інциденту, розповів, що чоловік водію на вимогу показати посвідчення став тикати його в обличчя. Водій зі свого боку теж не стерпів такої поведінки і відповів, що й так бачить. Еркін Юсупович також пообіцяв провести бесіду зі своїми водіями, щоб подібних неприємних ситуацій не було.

Будьмо терплячішими!

Ми ж закликаємо усіх бути толерантними, з повагою і розумінням ставитися один до одного. Нині кожен з нас перебуває у стані стресу. Тому й зриваємося іноді, підвищуємо тон, псуємо нерви і свої, і чужі. А чи варто так робити? Чи на те витрачаємо своє життя? Погодьтеся, краще цінувати кожну хвилинку, вміти насолоджуватися життям і посміхатися, навіть, коли дуже важко. І в будь-якій ситуації все ж таки треба залишатися людьми!

 


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.