Алла Горбатюк: “У січні держбюджет отримав податків в п’ять разів більше, ніж торік”

4
3

За перший місяць року платники Пологівської ОДПІ (Пологівського, Гуляйпільського, Оріхівського, Більмацького та Розівського районів) спрямували до державного бюджету 49,6 млн. грн., що на 40,1 млн.грн. перевищує сплату у січні 2016 року. Як зазначила. начальник Пологівської ОДПІ Головного управління ДФС у Запорізькій області Алла Горбатюк, рівень надходжень податків і зборів перевищив плановий показник на 21,2%, додаткові надходження склали 8,6 мільйонів.IMG_1514

– Усього до зведеного бюджету від платників Пологівської ОДПІ надійшло 90,7 млн.грн.. Темп зростання зафіксовано за всіма бюджетоутворюючими податками. Так, найбільше забезпечено сплату податку на додану вартість – понад 36 мільйонів, що у 11 разів більше, ніж за аналогічний період минулого року. Податку на доходи фізичних осіб зібрано більш ніж 26,3 мільйона. Наразі триває аналіз наявних резервів з додаткових надходжень до бюджетів, передусім, за рахунок легалізації заробітної плати та законності додержання законодавства про працю та зайнятість, – підкреслила Алла Горбатюк.

Військового збору у січні сплачено 1,5 мільйона при плановому показнику 1,2 мільйона, що на 0,4 мільйонів більше порівняно з торішніми надходженнями.

4 КОМЕНТАРІ

  1. Ну, якщо в нашому бюджеті так багато грошей, чому ж тоді в Федорівці Капітонов зібрав директорів шкіл та сказал що заробітню плату вчителям платити будуть лише 70%. Де ж тоді поділися всі гроші (а нема! миші з’їли!).

  2. Не хочуть чогось читачі читати замітку. Мало, зовсім мало підприємців зацікавила ця важлива інформація – всього 14 осіб, які звернули на неї увагу, сафіксував сайт на момент написання коментаря… Може хоч це зацікавить підприємців, і паралельно ознайомляться зі статистикою від керівника ОДПІ, з якої видно що – “жити стало краще, стало веселіше!”.
    https://www.epravda.com.ua/publications/2017/02/13/620689/

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут