Ірина Сергіївна ЛІСОВА

редактор газети "Пологівські вісті", член Національної спілки журналістів.
16 Лютого 2017 Район 209  4 

Алла Горбатюк: “У січні держбюджет отримав податків в п’ять разів більше, ніж торік”


За перший місяць року платники Пологівської ОДПІ (Пологівського, Гуляйпільського, Оріхівського, Більмацького та Розівського районів) спрямували до державного бюджету 49,6 млн. грн., що на 40,1 млн.грн. перевищує сплату у січні 2016 року. Як зазначила. начальник Пологівської ОДПІ Головного управління ДФС у Запорізькій області Алла Горбатюк, рівень надходжень податків і зборів перевищив плановий показник на 21,2%, додаткові надходження склали 8,6 мільйонів.IMG_1514

– Усього до зведеного бюджету від платників Пологівської ОДПІ надійшло 90,7 млн.грн.. Темп зростання зафіксовано за всіма бюджетоутворюючими податками. Так, найбільше забезпечено сплату податку на додану вартість – понад 36 мільйонів, що у 11 разів більше, ніж за аналогічний період минулого року. Податку на доходи фізичних осіб зібрано більш ніж 26,3 мільйона. Наразі триває аналіз наявних резервів з додаткових надходжень до бюджетів, передусім, за рахунок легалізації заробітної плати та законності додержання законодавства про працю та зайнятість, – підкреслила Алла Горбатюк.

Військового збору у січні сплачено 1,5 мільйона при плановому показнику 1,2 мільйона, що на 0,4 мільйонів більше порівняно з торішніми надходженнями.


 1. Анонім сказав:

  Ну, якщо в нашому бюджеті так багато грошей, чому ж тоді в Федорівці Капітонов зібрав директорів шкіл та сказал що заробітню плату вчителям платити будуть лише 70%. Де ж тоді поділися всі гроші (а нема! миші з’їли!).

 2. Анонім сказав:

  Не хочуть чогось читачі читати замітку. Мало, зовсім мало підприємців зацікавила ця важлива інформація – всього 14 осіб, які звернули на неї увагу, сафіксував сайт на момент написання коментаря… Може хоч це зацікавить підприємців, і паралельно ознайомляться зі статистикою від керівника ОДПІ, з якої видно що – “жити стало краще, стало веселіше!”.
  https://www.epravda.com.ua/publications/2017/02/13/620689/

 3. Хаттаб сказав:

  Тільки по секрету… На цьому сайті розміщені дані про наявні резерви надходженнь до бюджету : http://begemot.media/news/plavitsya-mozok-aligarhopahanat/

 4. Анонім сказав:

  Во как… “законності додержання законодавства”… http://33seconds.com.ua/?p=16886

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.