Афганістан і досі нам болить: учні Пологівського НВК тепер знають більше про локальні війни

2
4

28 років тому в Афганістані закінчилася десятилітня військово-політична спецоперація Радянського Союзу, участь у якій взяли 160 375 військовослужбовців – вихідців з України.DSCF4604

Літопис Афганської війни містить безліч прикладів героїзму, не применшує честь та гідність воїнів, які самовіддано виконували свій обов’язок в горах та пустелях, в повітрі, в наступі та обороні, при врятуванні бойових товаришів та мирних жителів країни. Війна в Афганістані залишила невиліковну рану у душах та серцях тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто втратив друзів, синів чи батьків.

До 28-ї річниці виведення військ з Афганістану у КУ «Пологівський НВК» пройшла душевна і тепла зустріч з учасниками локальних воєн: Михайлом Петровичем Малишем, головою Пологівської районної організації Союзу ветеранів-афганців, депутатом Пологівської районної ради, полковником запасу, та Володимиром Олексійовичем Самойловим, учасником бойових дій в Єгипті в 1969 році, капітаном-лейтенантом в запасі, підводником, колишнім директором ЗОШ І-ІІІ ст. № 5. На зустрічі була присутня і голова Пологівської сільської ради Марина Анатоліївна Рубан. Мужні, сміливі та відважні військові поділилися з учнями своїми бойовими подвигами та побажали підростаючому поколінню натхнення у навчанні, віри у свої сили, любові до своєї країни.

На завершення учні НВК та вихованці сільського Будинку культури подарували гостям патріотичні пісні, бадьорі танці, душевні вірші та усмішки на обличчях.

Педагогічний колектив КУ «Пологівський НВК».

2 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут