Увага! Голосування за пологівських красунь завершується сьогодні, 2 березня, о 15.00!

39
4

Незабаром весна – час краси та жіночності. У перші березневі дні розквітає не лише природа, а й кожна жінка. З’являються нові сили, ідеї та натхнення. Почути приємні слова та відчути увагу рідних бажає кожна. До 8 Березня газета “Пологівські вісті” оголосила фотоконкурс «Жінки, у щасті ви прекрасні». Конкурс має на меті якомога яскравіше відобразити світ прекрасної половини людства, її захоплення і просто щасливі миті життя за допомогою фотографії.

Три тижні на нашу електронну адресу надходили фото пологівчанок, найгарніших дівчат та жінок! Сьогодні розпочинаємо голосування, яке триватиме до 2 березня.Переможниці фотоконкурсу на районних урочистостях з нагоди 8 березня отримають від редакції газети «Пологівські вісті» та спонсорів цінні подарунки, серед яких подарункові сертифікати на відвідування салону краси, придбання жіночої білизни, романтична вечеря на двох у кафе та дві фотосесії від пологівських метрів фотографії Миколи Дрюченка та Євгена Черкуна.

 

Увага! Перед тим як розпочати голосування обов’язково авторизуйтеся! Вхід можна виконати через соціальні мережі: вконтакте, facebook, однокласники, або зареєструватись за допомогою електронної скриньки.

Вход через социальные сети

 

[poll id=”52″]

39 КОМЕНТАРІ

  1. Я не розумію вже чотири людини проголосували за Межевич, це тільки, про яких я знаю, а показує лише один голос??? Що це за голосування???? До речі голосували через соціальні сєті.

  2. Я заметила, что не все голоса обрабатываются. Некоторые знакомые, которые проголосовали не появился голос! Голосование сделано не удобно и не каждый сможет проголосовать.

    • Здравствуйте, мы специально голосовали с разных устройств. У нас все прекрасно получается. Может неправильно проходили регистрацию? Сегодня коллегиально решили регистрацию убрать, так что голосуйте без регистрации. Но убедительная просьба: потом претензии не предъявлять.

  3. За нас с сыночком с Ато целая рота голосовала, а голосов как не было так и нету!!!! Что с голосованием? Что интересно у других голоса обновляются и появляются, но не у всех!
    У многих тоже голоса не появляются!!!

  4. Хоч всі жінки завжди молоді, та доцільніше було б голосування за категоріями: дівчатка, дівчата, мамки-тьотки, та бабусі. В кожній віковій групі були б свої лідери, а так голосують хто по знайомству, хто по роботі, навіть за соціальним статусом – за матусю, за карапузика… 😉

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут