6 лютого День ангела святкують Оксани. Вітаємо пологівчанок!

0
2
6 лютого православні християни та греко-католики вшановують пам’ять преподобної Ксенії.

8scolpklb86ixsrsy95u7ygc6У народі 6 лютого називають «Оксаниним днем», «Оксани-Дороти» й примічають: «Яка Оксана – така й весна».

Оксани, ви які? 
У дитинстві Оксана справляє враження похмурої й замкнутої дитини. Вона уникає гучних ігор з іншими дітьми, їй більше подобаються настільні ігри, що вимагають уваги й кмітливості. Оксана тримається самостійно, наполегливо домагається бажаного й болісно сприймає спроби хоч у чомусь їй перешкодити.

Вчиться без особливої охоти, але добре встигає з всіх предметів. Товаришує в основному з дівчатками, але своїх таємниць не довіряє нікому. Оксана не впадає в око зовнішністю, тримається скромно, але в мріях будує грандіозні життєві плани.

Вийшовши заміж, Оксана залишається непередбаченою людиною. Якщо чоловік ненавмисно розбудить її ранком, то в неї може зіпсуватися настрій на весь день. Вона може зненацька захопитися чимось, почати відвідувати курси або займатися в спортивній секції. У відносинах з дітьми здатна виявити безмежне терпіння. Намагається перевиховати чоловіка, але, зіштовхнувшись із опором, залишає його в спокої. Має складні відносини зі свекрухою.

У перекладі із грецького Ксенія – “іноземка”, “мандрівниця”, “гостя”. Покровителькою імені є Ксенія Петербурзька. Якщо говорити про ті якості, які властиві власниці даного імені, то це насамперед доброта, чуттєвість, ніжність, вірність. Її чесність стосовно людей вражає навколишніх. Вона завжди рада допомогти ближньому.

Ксенія – мила, спокійна й слухняна дитина. Вона добре вчиться, не ледача, акуратна й виконавча, однак занадто чутлива й уразлива, їй не вистачає врівноваженості й стабільності. З роками Ксенія стане чудовою господаркою.

Це ім’я найкраще підходить Дівам, Козерогам, Близнюкам. Не гармоніює воно з характером таких знаків зодіаку, як Тілець, Овен, Лев, Стрілець.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут