50 років кохання і відданості

0
4
"Золоті" ювіляри Ніна Григорівна і Борис Іванович Гуньки.

Минуло з того часу вже піввіку,

Як у вашому житті цвіла весна.

І стільки прожито, і пережито разом,

І скроні посріблила сивина…

"Золоті" ювіляри Ніна Григорівна і Борис Іванович Гуньки.
“Золоті” ювіляри Ніна Григорівна і Борис Іванович Гуньки.

28 січня «золотий» ювілей подружнього життя відзначили Ніна Григорівна і Борис Іванович Гуньки з села Федорівка, які пройшли цей шлях разом в любові та злагоді. Життєвий шлях їх не був встелений трояндами, вони разом перебороли всі випробування і труднощі, які випали на їхню долю, однак зберегли взаємну любов і відданість, їхні очі і сьогодні випромінюють тепло.

Познайомились вони в далекому 1966 році. Одного вечора, гуляючи з дівчатами вулицею, юна красуня Ніна так запала в душу молодому парубку, що той не зміг втриматися і пішов за дівчиною вслід. А коли Ніна помітила його, спитала: «Чому йдеш за мною? У мене хлопець є!». «Ну, то й що?», – відповів юнак і пішов геть. Тепер подружжя достеменно і не пам’ятає, як після того закрутила їх віхола кохання. Вони бачились часто та на стосунки не наважувались. Одного разу на спільному гулянні друзів, роззнайомились поближче і відчули, що подобаються одне одному. Поступово дівчина перестала відповідати на листи колишнього хлопця, який на той час перебував на службі в армії, і почала зустрічатись з Борисом. Згодом вони зрозуміли, що не можуть одне без одного і готові закріпити своє кохання на папері – одружитись.

Подружжя з доньками, затями та внучками.
Подружжя з доньками, затями та внучками.

Пара згадує про весілля з посмішкою: «Було це взимку… Морози тріщали, скрізь кучугури снігу. Весілля згуляли скромно, зате в нареченої були і сукня, і весільний вінок, і застілля як-не-як зробили. Тоді ми безмежно раділи, бо стали чоловіком та дружиною». Правда, після весілля вони розійшлися по різних будинках, жити разом не мали змоги. Минув деякий час, і молоде подружжя стало жити разом.

«Проти віку – нема ліку», каже народна мудрість. Літа спливли швидко. Ніби недавно було, а вже виросли дві доньки, які подарували батькам четверо онуків, а ті в свою чергу – правнучка. У той урочистий день до Гуньків завітала вся родина, щоб щиро привітати «золотих» ювілярів із 50-річчям подружнього життя. Грали музики, учасники художньої самодіяльності, зокрема, ансамблю «Вікторія» на чолі з керівником Вікторією Вовк дарували їм душевні пісні. З радістю господарі приймали вітання і були вдячні всім, хто поздоровив з таким значним для них святом.

Вітали односельців-ювілярів гості - учасники вокального ансамблю "Вікторія".
Вітали односельців-ювілярів гості – учасники вокального ансамблю “Вікторія”.

«Сім’я – велике щастя, це – святе для нас», – кажуть ювіляри. «За півстоліття всього було: сварки і примирення, злети і падіння, радощі і трудності, – ділиться Ніна Григорівна. – Я дуже вдячна Богові, долі, що в мене є такий чудовий чоловік та велика щаслива родина».

Хай же спільний шлях цього подружжя продовжується в радості, щасті й достатку!

Ангеліна Тіщенко, студентка БДПУ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут