Зміни починаються з тебе: “антизрадний” ролик про українців зворушив мережу

2
10

В інтернеті набирає популярності соціальний ролик, метою якого є показати, що не все в Україні так погано і #зрада.

Відео опубліковане на сторінці громадської організації “Дивовижні” в соціальній мережі Facebook, пише “Обозреватель“.

За сюжетом чоловік і жінка переходять дорогу лише на зелене світло, молодь пристібається ременем безпеки, сідаючи в авто, а хлопчик викидає порожній пакет соку у смітник. Усе це вони роблять беручи приклад з інших. Тобто автори ролика наголошують на позитивних змінах, які відбулися серед українців.

“Іноді здається, що навколо тільки #зрада, атмосфера еміграції та привиди корупції. Але завжди є інша сторона. Запрошуємо придивитися уважніше до маленьких змін, що вже відбуваються в Україні. Чим більше “включень”, тим світліше. #Включайся”, – зазначається у коментарі до відео.

Ролик уже набрав 376 тисяч переглядів, більше 5 тисяч лайків і близько 10 тисяч поширень.

У своїх коментарях користувачі соціальної мережі висловили захват від побаченого і зазначили, що “Європа – це не географічний термін, а те, що всередині нас”.

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

qqqqqqqqqqqqqqqqq

rrrrrrrrrrrrrrrrr

2 КОМЕНТАРІ

  1. Такі “хитрі ролики” зазвичай замовляють ті, з-за кого “зміни” навпаки не відбуваються, а тільки імітуються. І до поки вони будуть при владі, зрозуміло що ніякі ролики, ніякі “зміни що починаються саме з тебе” ситуацію не поміняють. Від дотримання населенням елементарних цивілізованих правил ближчою до Європи Україна не стане, тим паче що зараз вона від неї далека як ніколи… Провластними баригами Україна обкрадена навіть не на гроші – на час. Вдумайтесь 25 років у нас украдено! А зараз ще й війна, яку сором’язливо називають АТО. Чому АТО? Та тому що міжнародна юридична практика доводить – в випадку війни, яка рано чи пізно закінчується, всі витрати по ній зобовязують компенсувати сторону агресора. Не вкрасти, чи анексувати – компенсувати! А в випадку, коли відбувається АТО, всі витрати лягають на плечі народу України, і ніким йому не будуть компенсовані ні в якому разі… До того ж АТО – ідеальний привід для додаткового грабунку платників податків. А інакше – Путін прийде! Вчора Парламентській Асамблеї Ради Європи прямо сказали: “Агресія Росії не може служити виправдвнням корупції!”. Ролик має привалість 1.20 хв., за цей час можна тільки здогадуватись скільки коштів вкрали ті хто віддаляє нас від Європи… Ролик в цілому правильний, такі цінності які він проповідує є загальнолюдським, але хіба вчителі в часи Радянського союзу вчили протележному? Чи в тій же Росії вчать іншого? Ні! Так що не треба виховну агітацію повязувати зі “#зрадою, атмосферою еміграції та корупцією”… Це зовсюм інша сторона українських реалій. А реалії сьогодення такі, що вже майже половина працездатних українців живе в Європі… Пардон – працює, пардон – заробляє. А скільки ще… То це що #зрада, чи Путін?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут