“Воїни духу”

0
22

У  рамках заходів, присвячених Дню Соборності України, у РЦ «Юність» відбулась всеукраїнська прем’єра фільму «Воїни Духу».

            Молодь Пологівщини змогла приєднатися до пережитої на екрані, протягом 48 хвилин, розповіді про крайні дні, години, хвилини героїчної оборони донецького аеропорту.

            Саме в ці дні два роки тому (в середині січня 2015 року) тривали запеклі бої там, де колись злітали в небо  літаки,  в  Донецькому аеропорті.  Мільйони українців переживали цю трагедію, як потім скажуть – «Не вистояв бетон – вистояли «Кіборги».

             Приємно відзначити, що в Пологах фільм презентував один із захисників Донецького аеропорту «Кіборг» – Сергій Юрійович Платонов.

             Сергій звернувся до присутніх зі словами подяки, він, як ніхто інший, пам’ятає наскільки неоціненна волонтерська допомога в тій боротьбі, його слова зворушили кожного… “Я молодий, худенький, не “зі сталі, як прийнято говорити про нас. Уся ця сила знаходиться у наших серцях, у наших думках, у нашій вірі у перемогу та незламність кожного, у нашій щоденній, щохвилинній боротьбі за мир на рідній землі.”

            Він один з тих «Кіборгів», котрі стояли під кулями ворога на обороні Донецького аеропорту, Сергій Юрійович військовослужбовець 93 ОБМП, був поранений осколком від міномета, з аеропорту направлений до госпіталю.

             Показ фільму став можливим завдяки співпраці представників відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації безпосередньо з авторками та режисерами фільму Тетяною Кулаковською та Анною Мартиненко, саме це дало змогу приєднатися до всеукраїнської прим’єри фільму. Ми щиро вдячні Анні та Тетяні, що Пологівський район на рівні зі столицею, єдиний в Запорізькій області, має право транслювати фільм «Воїни Духу» протягом 3-х наступних місяців.

            Фільм пробуджує щиру віру в нашу перемогу. Під час показу на обличчях глядачів з’являлися то посмішка, то сльози. Разом з військовими посміхалися жартам, разом з ними сумували за загиблими.

Перед показом фільму відділ освіти, молоді та спорту презентував кліп, в якому викладено фото заходів на підтримку військовослужбовців ЗСУ протягом 2016року.

             Всіх присутніх з Днем Соборності України привітали голова райдержадміністрації Артур Євгенович Крупський, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Павло Вікторович Капітонов.

            Запрошуємо всіх бажаючих, хто не мав змогу побачити  «Воїни Духу» 20 січня,  подивитися його наступного разу. Про кожний наступний показ буде повідомлено.

            Пологівська райдержадміністрація щиро вдячна КЗ «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради за те, що забезпечили присутність на показі Сергія Юрійовича Платонова, Максиму Андрійовичу Чеберку за фінансову підтримку та надану можливість транслювати фільм у РЦ «Юність».

            Організатор заходу – відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Ангеліна Устименко, головний спеціаліст відділу освіти, молоді і спорту РДА.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут