Ветерани АТО, самооборонівці і Правий сектор виступають проти надання релігійній громаді землі (ДОКУМЕНТ)

15
26

Учора на засіданні постійної комісії з питань охорони навколишнього середовища та земельних відносин при Пологівській міській раді в Запорізькій області розглядалось питання щодо передачі у постійне користування релігійній громаді Української Православної Церкви при храмі на ім’я Покрови Пресвятої Богородиці земельної ділянки по вул. імені Героя України Сацького В.А.,11-м. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав голова громадської організації “Ветерани АТО Пологівщини” Олег Воронін.16105841_1254472784640054_6133347027357715367_n

“Вказана ділянка землі знаходиться під діючим храмом, який розташований між Колгоспним ринком та старим цвинтарем. На перший погляд нічого, добра справа… але!!! В поданих клопотаннях не зазначено якого патріархату належить ця Церква… московському!!! Коли наші побратими на сході України ціною свого життя відвойовують міліметр за міліметром безцінної НАШОЇ землі, деякі депутати тихенько за спинами наших побратимів віддають землю УПЦМЦ… 20 січня о десятій в залі засідань міської ради відбудеться ця цинічна передача…” – написав активіст і виклав в мережу звернення громадських організацій з цього приводу до міського голови Юрія Коноваленка.

Чи вдасться поставити крапку у цьому питанні, дізнаємося на найближчій сесії міської ради, яка відбудеться 20 січня, за умови, якщо це питання винесуть на розгляд, адже активісти у своєму зверненні вимагають взагалі зняти з розгляду його.

Нагадаємо, наприкінці минулого року це питання міські депутати вже розглядали, проте, так згоди і не дійшли.

15 КОМЕНТАРІ

 1. Підтримую Звернення активістів. Краще було б узагалі зняти це питання з розгляду на сесії.

 2. Питання риторичне, звернення, з юридичної точки зору – нічого не варте. Крапку, тим більше жирну, в подібних питаннях поставити не вдасться ще не один рік якщо не будуть прийняті відповідні закони на рівні ВР. Місцева релігійна громада УЦМП легко може оскаржити депутатське рішення не на свою користь в суді. Але починати з чогось треба, напрямок на українізацію суспільства – правильний!

 3. Развелось всякой нечести в стране и до Полог добрались правосеки чертовы!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Доречно назвався “гость”. Буду не дуже орігінальним, скажу як думяю найбільш доречно: ” Чемодан, вокзал, расея”

   • Да нет я здесь родился, учился, живу, работаю , плачу налоги , а разная нечесть мне будет еще указывать пиши свой адрес и я тебе помогу покинуть наши края.

 4. Я- українка, і цим пишаюся. Але молюся в УПЦ МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ, бо в цій церкві мене хрестили, сюди ходила разом з батьками. І не переступлю поріг не признаної, не освяченої ніде УПЦ КП. А зараз якісь пару чоловік, користуючись політичною ситуацією, безбожники, “рулять” міською радою! ГАНЬБА!!!!!!!!!

  • Ви даремно пишаєтесь – хоч у вас у паспорті, можливо, і вказана така національність, та судячи з вашої риторики, ви належите то того типу колишнього населення Радянського союзу, яке хотіли бачити на території України спочатку московські царі, пізніше Лєнін з Сталіним, а зараз Путін. Крім того помітна ваша обмеженість в освіті та кругозорі, відчувається вплив на вас, а може й позначається ваша причетність до регіональної містечкової політики, так званих, партій прибічників “рузкаво міра” – осколків колишньої ПР. Вам можна розповісти про витоки православної віри, та її вплив на словянські народи, про переведення керівництва ПЦ з Києва до Москви завдяки банальному хабару, про звязок московських попів з КДБ, про біографію Кирила Гундяєва, та про ворожий вплив філіалів МП на нашій землі. Але мабуть зважаючи на ваш вік, це не буде навіть дискусіїє – марною тратою часу… Тільки нове, молоде покоління, до речі, маю надію що з часом все воно буде хрещене виключно у храмах УПЦКП, в недалекому майбутньому справді буде пишатися що вони українці! А зараз, за малим вийнятком, більшість української нації й досі залишається дітьми совітського союзу. Навряд щось крім часу зможе виправити цю ситуацію – ні націоналістичні заяви, ні участь в Майданах та АТО, ні причетність до патріархатів, ні вишиванки. Винна в цьому наша незавидна комуністична спадщина що й досі сидить у наших головах. На жаль…

   • Наше поколение ,действительно гордилось ,что они дети Советского Союза,а ты не говори”гоп пока не перескочив”.С нынешним положением в Украине,может и гордится ,то нечем будет.А то “Тільки нове, молоде покоління, до речі, маю надію що з часом все воно буде хрещене виключно у храмах УПЦКП, в недалекому майбутньому справді буде пишатися що вони українці”,доживи до ближайшего будущего.

  • Шановна Українка!
   А хто вам сказав що УПЦ КП не визнана? Весь християнський світ, окрім МП визнає. Може досить називатися псевдопатріотами і підігравати агресору?

 5. Все прочитал, все понятно. Один вопрос, почему столько лет не оформляли землю, а сейчас такая активность?)) В такое время?))

 6. Жаль Булганов не дожил до сегодняшнего дня. Были бы образы для “Собачье сердце – 2”.

 7. По Нострадамусу третя світова війна почнеться не між державами, а між релігіями, приклад тому-Близький Схід. Я не ортодоксальний християнин, але в Бога вірую, є вірним УПЦ МП, але дружньо ставлюсь до всіх людей, які вірять в Бога Єдиного, хай це будуть мусульмани іудеї т.ін. До речі, в жодному віроучінні немає закликів до вбивства та інших злодійств. Біда приходить тоді, коли в релігію втручається політика, а приведене звернення тому підтвердження. Закликаю депутатів міської ради, вирішуючи це питання, керуватися виключно Законом, тому, що безладдя в нашій державі саме і почалося з-за попрання Закону, нажаль, продовжується воно і зараз.
  А хіба не боронять Україну вірні УПЦ МП ? Чи прихожани Пологівсьго благочиння не є громадянами України?
  Хіба Ви чули з амвону, щоб наші священики закликали до насилля, тим більше до вбивства чи розбрату в Україні?
  Шановні “самооборонівці” і ПС не треба втручатися в ці справи і налаштовувати проти себе людей, тому, що “по ділам вашим вам воздасться”.

 8. Спасибо главному редактору за размещение комментариев с разными мнениями, а особенно с таким глубоким как у Преображенского. Интересно, что по-этому поводу думает товарищ Швондер?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут