Вербівці: “Україна – це ми!”

0
28

У Вербовому 20 січня  відбулися урочистості до Дня Соборності України. Протягом дня вербівцям роздавали інформаційні листівки.IMG_1771

Пообіді зібралися біля сільського будинку  культури. Усім бажаючим були зроблені патріотичні малюнки на обличчі. Увазі присутніх був представлений невеликий екскурс у минуле України, а саме, ведучі (Дорошенко О.І., Харченко М.В.) пригадали знаменні події 22 січня 1918 та 1919 років.
Танцювальний  колектив «Світанок» показав флешмоб «Не здолати Україну! »  Усі присутні заспівали  Державний Гімн України (на честь 25-ї річниці ухвалення його) та утворили “живим ланцюгом” коло єдності, що символізує духовну єдність українського народу та держави. Щоб підтримати людей і на Сході, і на Заході, людей, які бажають, щоб Україна була щасливою.
Ми єдині, і ми хочемо миру з перемогою. Ми заплатили за все, що у нас є, дорогу ціну, тому сьогодні ми повинні бути єдиними, стояти разом, плече до плеча і довести всьому світові, що Україна – найкраща у світі.  Україна — це високорозвинена держава,  вона могутня духом, має свою культуру i мистецтво, дуже багату історію. А що таке  Україна? Це ми!
Джерело: сайт села Вербового. Опубліковано Мариною Харченко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут