В УКРАЇНІ ЗА УНІКАЛЬНИМ МЕТОДОМ НАРОДИЛАСЯ ПЕРША В СВІТІ ДИТИНА ВІД ТРЬОХ БАТЬКІВ

0
7

В Україні народилася перша у світі дитина після пронуклеарного перенесення ядер або за методом “від трьох батьків”. Про це повідомив директор клініки “Надія” Валерій Зукін, передає УНІАН.

  addicted-newborn Це дитя стало першим у світі немовлям, яке народилося після пронуклеарного перенесення ядер у вже запліднених одноклітинних ембріонах, до цього проводилося перенесення лише у незапліднених яйцеклітинах.  “За допомогою пронуклеарного переносу ядер 34-річна жінка з безпліддям протягом 15 років змогла народити здорову генетично “свою рідну” дитину… На початку січня народилася “наша” дитина”, – розповів очільник клініки.

      Сутність методу полягає у тому, що було проведено перенесення ядер її та чоловіка у донорську яйцеклітину, що своєю чергою була позбавлена ядра.  “В результаті була отримана “реконструйована” яйцеклітина, що мала генетичний набір ядерної ДНК від матері та батька (приблизно 25 тис. генів) і цитоплазматична ДНК від донора (37 генів), тобто дитина має “трьох батьків”. Наявність ДНК від трьох осіб було підтверджено під час обстеження дитини у період вагітності в лабораторіях України та Німеччини. Народження дитини після цього методу лікування зареєстровано вперше в світі”, – підкреслив Зукін.

Джерело: http://tsn.ua/

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут