Учні Пологівського НВК: «Ми діти твої, ми твоє майбутнє, Україно!»

0
48

До Дня Соборності України та з метою шанування українських традицій у КУ «Пологівський НВК» провели музейний урок, назва якого «Ми діти твої, ми твоє майбутнє, Україно!».DSCF4448

Наш народ має багату культуру, величезний скарб, який складається з цінностей, надбаних багатьма поколіннями. Багатющий скарб звичаїв нашого народу ми отримали у спадок і мусимо зберегти його та, нічого не втративши, передати нашим дітям, щоб не перервався зв’язок поколінь, щоб зберегти генетичну пам’ять нашого народу.

На музейному уроці діти мали змогу не тільки дізнатися історичні данні про 22 січня, але і взяти активну участь у проведенні цього заходу. На завершення учні пройшли повз рушник, щоб набратися сил від нашого національного оберегу. Розділили між собою хліб, який символізує для українського народу втілення божественної сили. Його цілують, ним присягають, скріплюють договір, з ним пов’язують добробут і навіть саме життя.

Подібні заходи допомагають дітям краще зрозуміти нашу історію та звичаї. Вони спонукають маленьких людей до великих звершень.

Віталіна Колесник, бібліотекар, відповідальна за шкільний музей КУ «Пологівський НВК».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут