У центрі Поліг вже є Різдвяний вертеп (ФОТОФАКТ)

7
11

IMG_6898

7 КОМЕНТАРІ

  1. Це якась вузькосектантська агітація, на ворожій мові посеред славного українського недалекофронтового міста, а не Різдвяний вертеп!
    Аж гидко споглядати таке неподобство на центральній міській площі! Невже все це байдуже владі, та відповідним силовим структурам?

    • Согласен, христианство как и любая другая религия омерзительно в любых своих проявлениях.

  2. Бо владі це не болить. Вона тільки там, де може показати себе – яка вона красива. Інакше ще на етапі надання дозволу на цей вертеп мала б поцікавитися, що і як він буде собою представляти.

  3. З Різдвом Христовим-дорогі пологівці)) Спасибі за вдячні слова щодо Вертепу-нам приємно що багатьом сподобалось. Адже Різдво це не горілка чи якесь релігійне свято з обрядами чи чортами і бабою ягою – це День народження Спасителя світу Ісуса Христа, який колись як і ми був маленький, народився в бідній сімї – та ще й в сараї-тільки уявіть-коли додому приносять маленьке немовля – спеціально готують кімнату-щоб там не було мікробів, собаки чи кота-адже це немовля-а Бог-Творець всього світу-прийшов на землю-і Йому знайшлось місце в сараї. Сьогодні Ісус шукає місця в серцях людей і якщо ти впустиш Його в своє серце-то Він народиться в ньому. Бо коли Бог буде на першому місці в твоєму житті-все інше буде на своєму. Благословінь))))))

    • Сараїв тоді не було – були піраміди в Гізі, та в Теотиуакані… Давно був Стоунхендж. Але хліви тоді вже були. І ягняток там різали. Малесеньких ще. Не для їжі – в жертву, йому. Ісусу… Блеяли вони – відчували близьку смерть. Нещасні. Але й до того, й після, в жертву різали людей. Але не тільки в жертву Ісусу. І не тільки різали. Історичні факти…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут