У терцентрі привітали дітей зі святами (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
28

Різдво – велике християнське свято. В цей день співають колядки, їдять смачну кутю.

Не забувають шанувати звичаї українського народу і підопічні відділення соціальної реабілітації дітей-інвалідів КУ «Територіальний центр соціального обслуговування», де 12 січня відсвяткували чудове свято, сповнене тепла та любові – Різдво.IMG_7286

На захід діти прийшли у вишиванках, розповідали колядки господині. Всі учасники відчули неймовірну святкову атмосферу, з захопленням дивилися концертну програму та самі брали в ній участь.

Слова вдячності висловлюємо студенці-практикантці Бердянського державного педагогічного університету Юлії Терен, учням старшої ланки Пологівської гімназії «Основа» Дмитру Тоцькому та Іллі Драбчуку за чудово зіграні ролі Кози, Чорта та Козовода.

По закінченню заходу на дітей чекав смачний пиріг та сік. Дякуємо за чуйність та допомогу у придбанні солодощів керівнику районного осередку політичної партії «Наш край» Валентині Миколаївні Шашко.

Свято пройшло в атмосфері добра, радості, сімейного затишку, з побажаннями миру, добробуту і процвітання, і, звичайно ж, було наповнене різдвяним духом. І на згадку всі учасники сфотографувалися біля новорічної ялинки.

Тетяна Терен, директор КУ «ТЦСО».

Фото Миколи Дрюченка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут