У Пологах стартував футбольний 2017 рік

0
36

ZafHcWyN9hsТрадиційно у Пологах новий рік розпочався з міні-футболу. У Пологівській ДЮСШ 2 січня відбулися змагання на кубок міського голови серед колективів фізичної культури міста, в якому взяли участь шість команд: ФК «ПЧ-15», ФК «Локомотив», ФК «МНС», ФК міської ради, ФК «Славія» і ФК відділу освіти. Ігри пройшли у гострій безкомпромісній боротьбі. Гравці показали хорошу спортивну підготовку. За третє місце у турнірі зустрілися команди «Локомотив» та освітяни. Перемогли залізничники з рахунком 2:0. У фіналі зустрілися ФК «МНС» та ФК міської ради. Перемогу святкували рятівники з рахунком 7:4. Міський голова Юрій Коноваленко вручив командам дипломи за зайняті місця, грошові премії, а команді-переможниці перехідний кубок міського голови.

За команду переможницю грали: Олександр Дорошенко, Олександр Багута, Володимир та Сергій Охтирєви, Павло Мордань, Максим Кривуненко, Володимир Лапатієв та Юрій Голінько – капітан команди, керівний рятувальної служби.IaGpKXoq

За команду міської ради грали: Вадим Баранюк, Сергій Колісник, Олександр Манько, Костянтин Гринько, Євген Шингур та Микола Барабаш – капітан команди. Міський голова привітав футболістів з Новим роком, побажав міцного здоров’я, спортивного довголіття, удачі та перемог.

Джерело: http://mradapology.gov.ua/

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут